Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Черноморец
78 000 €
152 554.74 лв.

(1 054 €, 2 061.44 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 18:40 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 9 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2014 г.

Описание на имота:

Продава голям 2-стаен апартамент 74кв.м. в гр. Черноморец, в.з. Червенка на царския плаж. Жилището разполага с голяма кухня с трапезария и хол(прозорци от двете страни), което дава възможност за втора спалня с прозорци), баня с тоалетна и балкон. Изложение изток запад, добри общи части, вътрешен двор на 600м от плажа. За огледи и информация Гергана Трънева 0898790363
Особености
Тухла
За контакт:
0898790363

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ТРЪНЕВА ИМОТ - ОАНИТ
0898790363
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
traneva.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Кракра 19
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Черноморец
Обява: 1b177609015489269

78 000 €
152 554.74 лв.
История на цената
(1 054 €, 2 061.44 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Черноморец